Copyright 2017 - ОШ ''Владимир Роловић''

Резултати такмичења из историје

 Резултати такмичења    5. разред

Ред. Број

Име и презиме

Разред

Школа

Учионица

Број бодова

1

Теодора Ђурашиновић

5

ОШ ''Б. Ћопић“

1

40   III место

2

Јелисавета Шутић

5

ОШ''Б.Ћопић“

2

39   III место

3

Mилош Лазаревић

5

ОШ ''К. Абрашевић“

1

38   III место

4

Теодора Костић

5

ОШ ''Б.Ћопић''

1

38   III место

5

Немања Павловић

5

ОШ ''Ф. Прешерн''

2

36

6

Михајло Стојадиновић

5

ОШ ''Иво Андрић ''

1

36

7

Марија Јокић

5

ОШ ''К. Абрашевић ''

1

36

8

Урош Ињац

5

ОШ „К. Абрашевић“

1

35

9

Катарина Милеуснић

5

ОШ ''К.Абрашевић''

2

32

10

Бранислав Величковић

5

ОШ ''Никола Тесла''

1

32

11

Ана Дуковски

5

ОШ ''Никола Тесла''

1

31

12

Гаврило Стевановић

5

ОШ ''Никола Тесла''

2

28

13

Александра Предолац

5

ОШ „Б.Ћопић “

1

28

14

Дарко Божовић

5

ОШ ''Иво Андрић''

2

27

15

Тара Ђекић

5

ОШ ''Никола Тесла''

2

23

16

Ђорђе Шћекић

5

ОШ ''Б. Ћопић''

2

22

17

Илија Дукић

5

ОШ ''Никола Тесла''

2

21

18

Максим Грегорић

5

ОШ ''Никола Тесла ''

1

20

19

Милица Живковић

5

ОШ ''Иво Андрић''

1

20

20

Реља Кошчица

5

ОШ ''Ф. Прешерн ''

1

19

21

Александра Шпијуновић

5

ОШ ''К.Абрашевић“

2

18

22

Петар Крстић

5

ОШ ''Ф.Прешерн''

2

16

23

Ивана Баришић

5

ОШ ''Иво Андрић''

2

16

24

Тијана Филић

5

ОШ ''К. Абрашевић''

2

16

25

Војин Караџић

5

ОШ ''Иво Андрић ''

1

9

26

Борис Николић

5

ОШ „Б. Ћопић“

2

Није изашао

27

Андреј Гајић

5

ОШ ''Ф. Прешерн''

1

Није изашао

Резултати такмичења    6. разред

Ред. Број

Име и презиме

Разред

Школа

Учионица

Број бодова

1

Милош Мрдаковић

6

ОШ ''Никола Тесла''

3

27 III место

2

Катарина Марић

6

ОШ ''Иво Андрић''

3

27  III место

3

Мирко Касалица

6

ОШ ''14. октобар''

3

25

4

Јана Радовић

6

ОШ ''Никола Тесла''

4

24

5

Душан Митровић

6

ОШ ''К. Абрашевић“

3

23

6

Софија Тадић

6

ОШ ''Ф. Прешерн''

3

23

7

Алекса Михаиловић

6

ОШ ''14. октобар''

3

23

8

Александар Јовановски

6

ОШ „Иво Андрић ''

3

23

9

Павле Матијевић

6

ОШ ''К. Абрашевић''

3

23

10

Данило Зарић

6

ОШ ''Иво Андрић''

4

19

11

Реља Грачанин

6

ОШ ''Иво Андрић''

3

17

12

Jaсна Митровић

6

ОШ ''Никола Тесла''

4

17

13

Растко Станковић

6

ОШ ''Никола Тесла''

3

16

14

Маша Сурчулија

6

ОШ „Б. Ћопић“

3

15

15

Марко Карањац

6

ОШ ''К. Абрашевић''

4

15

16

Александра Виденовић

6

ОШ ''Владимир Роловић''

3

14

17

Павле Бошковић

6

ОШ ''14.октобар''

4

14

18

Никола Стојановић

6

ОШ ''К. Абрашевић“

4

13

19

Илија Тица

6

ОШ ''Иво Андрић''

4

13

20

Ивана Јеленковић

6

ОШ ''К. Абрашевић''

4

12

21

Наталија Киса

6

ОШ''Б. Ћопић“

3

11

22

Александра Јоцић

6

ОШ ''Б. Ћопић''

3

11

23

Вања Павлов

6

ОШ ''14. октобар''

4

11

24

Огњен Бугарски

6

ОШ ''Иво Андрић''

4

11

25

Алекса Деспотовић

6

ОШ „Б. Ћопић“

4

10

26

Ивана Максић

6

ОШ ''К.Абрашевић''

3

9

27

Анђела Дурковић

6

ОШ''Б. Ћопић“

4

9

28

Анђела Вуканић

6

ОШ „Никола Тесла“

4

9

29

Дамјан Вујовић

6

ОШ ''Б. Ћопић''

4

8

30

Милица Ђоковић

6

ОШ „Никола Тесла“

3

5

31

Богдан Радојевић

6

ОШ ''14. октобар''

4

Није изашао

Резултати такмичења    7. разред

Ред. Број

Име и презиме

Разред

Школа

Учионица

Број бодова

1

Тадија Букумирић

7

ОШ ''К. Абрашевић''

5

32

2

Видојевић Невена

7

ОШ ''К. Абрашевић“

6

26

3

Алекса Гордић

7

ОШ ''К.Абрашевић''

6

24

4

Марко Узелац

7

ОШ ''Иво Андрић''

5

23

5

Катарина Јеремић

7

ОШ ''Ф. Прешерн''

5

22

6

Ђорђе Јагетић

7

ОШ ''К.Абрашевић“

5

17

7

Ирина Радоичић

7

ОШ ''Никола Тесла''

5

17

8

Уна Тривић

7

ОШ ''Никола Тесла''

5

17

9

Предраг Анђелић

7

ОШ ''К. Абрашевић''

6

15

10

Василије Зечевић

7

ОШ''Б.Ћопић“

5

14

11

Сергеј Комненовић

7

ОШ „Иво Андрић“

5

14

12

Вељко Кецман

7

ОШ ''Иво Андрић''

6

13

13

Лука Лазић

7

ОШ ''Никола Тесла''

6

12

14

Андреј Бјелобрк

7

ОШ ''Иво Андрић''

6

12

15

Тодор Шоштар

7

ОШ''Б. Ћопић“

6

11

16

Ђукић Милица

7

ОШ ''Б. Ћопић''

5

10

17

Радош Вулетић

7

ОШ ''К. Абрашевић''

5

9

18

Невена Душић

7

ОШ ''Никола Тесла''

5

9

19

Мања Стојилковић

7

ОШ''Иво Андрић''

5

9

20

Марта Тврдишић

7

ОШ ''Б. Ћопић''

5

7

21

Филип Марковић

7

ОШ ''Никола Тесла''

6

7

22

Наташа Стаменковић

7

ОШ ''Б.Ћопић''

6

7

23

Страхиња Пантић

7

ОШ „Б. Ћопић“

6

4

Резултати такмичења    8. разред

Ред. број

Име и презиме

Разред

Школа

Учионица

Број бодова

1

Немања Новаковић

8

ОШ ''Ђура Јакшић''

7

38 I место

2

Александар Грбић

8

ОШ ''14. октобар''

8

37 II место

3

Стефан Стојадиновић

8

ОШ ''Никола Тесла''

7

36 II место

4

Данило Милићевић

8

ОШ ''К. Абрашевић''

7

34 III место

5

Богдан Алексић

8

ОШ ''14. октобар''

7

33 III место

6

Василије Пантелић

8

ОШ''Иво Андрић“

7

32 III место

7

Уна Драшковић

8

ОШ ''14. октобар''

7

32 III место

8

Лука Тодоровић

8

ОШ ''Иво Андрић''

8

32 III место

9

Алекса Пантић

8

ОШ ''Б. Ћопић''

7

30

10

Лазар Ивановић

8

ОШ ''14. октобар''

7

29

11

Марија Стојановић

8

ОШ ''К. Абрашевић“

7

27

12

Ђорђе Драговић

8

ОШ ''14. Октобар“

8

27

13

Мирчевски Марко

8

ОШ ''Никола Тесла''

8

26

14

Теодора Станковић

8

ОШ''Никола Тесла“

8

25

15

Андријана Ристић

8

ОШ ''Иво Андрић''

8

23

16

Велимир Милутиновић

8

ОШ ''Никола Тесла''

7

20

17

Едис Зулфикари

8

ОШ ''Иво Андрић''

7

19

18

Ања Тијанић

8

ОШ ''К. Абрашевић''

8

19

19

Павле Ђуровић

8

ОШ ''Иво Андрић''

8

18

20

Матеја Виденовић

8

ОШ ''К. Абрашевић''

8

17

21

Вељко Копуновић

8

ОШ ''Никола Тесла''

8

15

22

Анђела Шегрт

8

ОШ „К. Абрашевић“

8

15

23

Тамара Јовановић

8

ОШ „К. Абрашевић“

7

8

24

Ивана Јанковић

8

ОШ ''Иво Андрић''

8

Није изашао

25

Катарина Станисавац

8

ОШ ''Б. Ћопић''

8

Није изашао

 

Водич за избор занимања:  http://www.vodiczaosnovce.nsz.gov.rs/

Мали тест "калкулатор" који вам оквирно може показати које области вам одговарају можете наћи и урадити на:

http://prijemni.infostud.com/kalkulator-za-profesionalnu-orijentaciju

Званичан линк Националне службе за запошљавање

http://www.nsz.gov.rs/live/trazite-posao/dok-trazite-posao/saveti/profesionalna_orijentacija__kako_odabrati_zanimanjez.cid272

Мала матура (бесплатана припрема за

завршни испит он лине)

http://mala-matura.com/stranica/24/zavrsni-ispit-polaganje-i-priprema

f t g m

Контакт

Адреса: Омладинско шеталиште 10

Rakovica (Beograd)

Број телефона: 011/233-28-82

Основна школа “Владимир Роловић” налази се у Раковици, једној од градских општина града Београда. Име носи по народном хероју Југославије, Владимиру Роловићу.

Корисни линкови

Званична презентациjа Министарства просвете Републике Србиjе
http://www.mpn.gov.rs/

Mатематичко такмичење Мислиша
http://www.mislisa.rs

Mатематичко друштво Архимедес
http://www.arhimedes.co.rs/

Тестови из математике за основце
http://oliver.glogonj.net/?page_id=37

Математирање, решени задаци за квалификациони испит
http://www.matematiranje.com/index.html