Copyright 2019 - ОШ ''Владимир Роловић''

Похваљујемо ученике, шк. 2018/19.

ПОХВАЉУЈЕ СЕ

 

  • Одељење 1/1 за одговоран однос према раду и то
  • Тијана Бјелопавлић
  • Филип Бојиновић
  • Андреј Георгијев
  • Дарија Ђекић
  • Елена Јовановић
  • Јања Јањићијевић
  • Нина Нешић
  • Анђела Маркишић
  • Михајло Милићевић
  • Огњен Панчић
  • Анђела Пејчић
  • Виктор Радишић
  • Давид Ранковић
  • Алексеј Руменић
  • Елена Спасић
  • Елена Танасић
  • Лука Шћепановић
  • Дуња Недељковић

 

  • Одељење 1/2 за труд, залагање и примерно владање, за учешће на Завршној приредби као и за постигнут изузетано залагање и успех
  • Одељење 1/3 за одржану завршну приредбу
  • Одељење 1/4 за труд, залагање, примерно владање. Нарочито за другарство, сарадњу, пажљиво понашање према према свим другарима, такође и
  • Огњен Арсић
  • Милица Бајић
  • Луна Берковић
  • Јован Видаковић
  • Лена Долашевић
  • Дуња Илић
  • Лола Нинковић
  • Лука Цвјетићанин,

као и за успешно изведену приредбу на крају школске године

 

  • Одељење 2/1 за изузетан труд и залагање током целе школске године као и све ученике са просеком 5,00 а посебно
  • Анђела Грчић
  • Катарина Иветић
  • Михаило Максимовић
  • Ленка Панић
  • Јаков Петковић
  • Марко Станојевић
  • Андријана Стојановић
  • Тамара Ковачевић
  • Одељење 2/3 за све ученике са општим успехом 5,00 и то
  • Лука Драгић
  • Угљеша Ђурић
  • Страхиња Кнежевић
  • Јован Старчевић
  • Ана Стојановић

      и, Лазар Милошевић за труд и залагање

 

  • Одељење 2/4 за све ученике са општим успехом 5,00 
  • Дуња Боромиса
  • Мина Бркљач
  • Кристина Мићуновић
  • Тара Цвијетић

 

  • Одељење 3/2 и то
  • Јелисавета Рендулић, за постигнуте резултате на пољу музичке културе
  • Јован Кнежевић и Ања Радовић за постигнуте резултате из области ликовне културе, као и ученици који су учествовали на општинском такмичењу у осликавању на бетону
  • Марија Раилић, Јован Кнежевић, Марија Магдалена Осатовић, Калина Николић и Ања Радовић за постигнуте резултате у писању прозних радова и поезије
  • Теодора Милинковић за постигнуте резултате из математике
  • Сви ученици који су постигли одличан успех

 

  • Јована Рађен, ученица одељења 3/3 за освојено треће место на општинском такмичењу из математике
  • Одељење 3/4 за постигнуте резултате из области математике и то
  • Ирина Гаћеша
  • Миладин Ристић
  • Матеја Којанић
  • као и сви ученици са одличним успехом

 

  • Одељење 4/1 за све ученике са одличним успехом као и за успешно изведену завршну приредбу и ангажовање у свим школским манифестацијама

 

  • Одељење 4/2 за све ученике са одличним успехом и примерним владањем
  • Сви ученици за друго место на општинском такмичењу са представом ”Трапави алибаба и разбојници”
  • за свечану завршну приредбу
  • за учешће у пројектима, конкурсима и такмичењима

 

  • Одељење 4/3 за све одличне ученике и за успешно изведену представу ”Ко је сместио вуку”

 

  • Одељење 5/2 за ученике са општим успехом 5,00 и то
  • Милаца Милијић
  • Андраја Савић
  • За одличне ученике и то
  • Душица Ђуровић
  • Жељка Лукић
  • Павле Павлица
  • Ана Саити
  • Ива Стојменовић
  • Кристина Филиповић

 

  • Одељење 5/3 за ученике са општим успехом 5,00 и то
  • Невена Јовановић
  • Ања Кастратовић
  • Јелисавета Крстић
  • Петар Купершек
  • Лазар Марјановић
  • Растко Поповић
  • Марија Смиљанић
  • Олга Станковић
  • Миона Стојановић, као и 
  • као и сви ученици за заједништво и другарство

 

  • Одељење 5/4 за ученике са општим успехом 5,00 и то
  • Маја Лазић
  • Лазар Стаматовић
  • Ђорђе Цветковић
  • Јована Шијаковић
  • Стефан Радивојевић

 

  • Одељење 6/1 за ученике са општим успехом 5,00 и то
  • Илија Весић
  • Тијана Ђурђевић
  • Хелена Јанковић
  • Мина Медаревић
  • Илија Весић, пласман на градско такмичење из физике

 

  • Одељење 6/2 за ученике са општим успехом 5,00 и то
  • Маја Нововић
  • Марија Јојић (2. место на општинском такмичењу и 3. место на градском такмичењу из Српског језика и књижевности)
  • Софија Шавија
  • Маша Шушулић

 

  • Одељење 6/3 за одличне ученике и то
  • Ања Јездимировић
  • Никола Панић
  • Душан Панзаловић
  • Дени Исмаили
  • Милан Лађевац
  • Јана Маринковић
  • Бојан Рудић
  • Лена Самарџић
  • Нина Станојев

 

  • Одељење 6/4 за одличне ученике и то
  • Софија Бојовић
  • Василије Брборић
  • Јован Даворија
  • Марко Илић
  • Вук Јевтић
  • Дуња Начић
  • Аља Павић
  • Ђорђе Хаџић
  • Недељко Цвијетић
  • Милан Шашо

 

  • Одељење 7/2 за одличне ученике

          Сања Јаковљевић

           Јана Станковић

           Андрија Аздејковић

           Маја Божић

           Александар Касанић

           Ангелина Рендулић

 

  • Одељење 7/3 за одличне ученике и то
  • Ања Филиповић
  • Вања Филиповић
  • Зорица Булатовић
  • Зорица Балашко за прво место у општини и граду у соло певању и за напредак у раду

Водич за избор занимања:  http://www.vodiczaosnovce.nsz.gov.rs/

Мали тест "калкулатор" који вам оквирно може показати које области вам одговарају можете наћи и урадити на:

http://prijemni.infostud.com/kalkulator-za-profesionalnu-orijentaciju

Званичан линк Националне службе за запошљавање

http://www.nsz.gov.rs/live/trazite-posao/dok-trazite-posao/saveti/profesionalna_orijentacija__kako_odabrati_zanimanjez.cid272

Мала матура (бесплатана припрема за

завршни испит он лине)

http://mala-matura.com/stranica/24/zavrsni-ispit-polaganje-i-priprema

Контакт

Адреса: Омладинско шеталиште 10

Rakovica (Beograd)

Број телефона: 011/233-28-82

Основна школа “Владимир Роловић” налази се у Раковици, једној од градских општина града Београда. Име носи по народном хероју Југославије, Владимиру Роловићу.

Корисни линкови

Званична презентациjа Министарства просвете Републике Србиjе
http://www.mpn.gov.rs/

Mатематичко такмичење Мислиша
http://www.mislisa.rs

Mатематичко друштво Архимедес
http://www.arhimedes.co.rs/

Тестови из математике за основце
http://oliver.glogonj.net/?page_id=37

Математирање, решени задаци за квалификациони испит
http://www.matematiranje.com/index.html