Copyright 2020 - ОШ ''Владимир Роловић''

Распоред ваннаставних активности

РАСПОРЕД ДОДАТНЕ, ДОПУНСКЕ НАСТАВЕ СЛОБОДНИХ АКТИВНОСТИ ЗА 2019/2020.

 

 

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

     ДОДАТНА НАСТАВА

Непарна – парна пре подне

Непарна – парна по подне

   ДОПУНСКА НАСТАВА

Непарна – парна пре подне

Непарна – парна по подне

СЛОБОДНЕ  АКТИВНОСТИ

Непарна –парна

пре под

Непарна – парна по подне

1.

Јелена Ђорђевић

Среда од 09:45 до 10:30

Четвртак од 14:20 до 15:00

Понедељак од  14:20 до 15:00

Четвртак од 10:00 до 10:30

 

2.

Тања Јаковљевић

Четвртак од 09:45 до 10:30

Петак од  14:15 до 15:00

 

 3.

Јелена Вуковић

Среда од 15:00 до 15:35

 Среда од 14:05 до 14:40

Четвртак од 15:00 до 15:35

Петак од  14:05 до 14:40

 

4.

Зорица Смиљанић

Четвртак од 14:05 до 14:40

Уторак од 19:15 до 19:50

Уторак  од  13:25 до 14:00

Уторак   од  19:15 до 19:50

 

5.

Гордана Пршић

Четвртак од 14:40 до 15:00

Понедељак од 14:20 до 15:00

Уторак од 14:40 до 15:00

Уторак   од  14:20 до 15:00

 

6.

Сања Бојовић

Четвртак од 14:05 до 14:40

Четвртак  од  19:35 до 19:10

Уторак од 14:05 до 14:40

Уторак  од  14:05 до 14:40

 

7.

Сања Ђорђевић

 

Петак од  10:00 до 10:30

Петак од  19:15 до 19:50

 

8.

Радуша Марчетић

Понедељак од  14:05 до 14:40

Петак од  14:05 до 14:40

Петак од  14:30 до 15:00

 

9.

Катарина Павловић

Среда од 10:00 до 10:30

Понедељак од  14:20 до 15:00

Уторак  10:00 до 10:30

Уторак   од  19:15 до 19:50

 

10.

Наташа Јаковљевић

 

 

 

11.

Снежана Андрић

 

Четвртак од 15:00 до 15:35

Четвртак од 14:25 до 15:00

 

12.

Сања Бабић

Среда од 14:40 до 15:00

 

 

13.

Драгана Тошић

Понедељак од 10:00 до 10:30

Среда од 10:00 до 10:30

 

14.

Александра Кнежевић

 

 

 

15.

Марија Радивојевић

Четвртак од 15:00 до 15:35

Среда од 15:40 до 16:15

Уторак  од  14:15 до 14:50

Понедељак од 15:00 до 15:35

 

16.

Кристијан Манић

 

 

 

17.

Јелена Јовановић

Понедељак од  09:30 до 10:00

Понедељак од  14:00 до 14:40

Петак од  14:30 до 15:00

Петак од 14:30 до 15:00

 

18.

Снежана Николић

  

 

 

19.

Тања Павлица

Понедељак од  13:25 до 14:00

Уторак  од  14:05 до 14:40

Четвртак од 13:10 до 13:50

 

20.

Бојан Парезановић

Уторак  10:00 до 10:30

Петак од 14:30 до 15:00

Понедељак од 14:05 до 14:40

Среда од 14:05 до 14:40

 

21.

Горан Ераковић

 

Петак  од  09:50  до 10:30

Петак од  19:10 до 19:45

 

22.

Радмила Каралеић

Уторак од 14:05 до 14:40

Уторак од 19:15 до 19:50

Понедељак од 19:15 до 19:50

Среда  од 19:15 до 19:50

 

23.

Славица Кљајчин

Понедељак  од 13:25 до 14:00

Среда од 12:45 до 13:20

Понедељак  од  15:40 до 16:00

Среда од 16:35 до 17:10

 

24.

Драгана Протић Малис

Уторак  14:40 до 15:00

 

 

25.

Горан Манић

 

 

Саобраћајна секција

Понедељак од 14:40 до 15:00

Петак  од  14:40 до 15:00

26.

Мара Фуртула

 

 

 

27.

Јасмина Новковић

 

 

Среда од 14:40 до 15:00

( папирномоделарство )

Петак  од  14:40 до 15:00

( аутомоделарство )

Среда од 14:40 до 15:00

( припрема за такмичење )

28.

Шандор Доци

Среда од  14:05 до 14:40

Четвртак  од  14:05 до 14:40

Среда од  12:45 до 13:20

Четвртак  од  13:25 до 14:00

Четвртак  од  19:15 до 19:50

Среда  од  19:15 до 19:50

29.

Славиша Пршић

 

 

Четвртак  од  19:15 до 19:50

Петак  од  19:15 до 19:50

30.

Никола Огненов

 

 

 

31.

Ивана Глоговац

 

 

 

32.

Весна Филић Јанковић

 

 

 

33.

Данка Радмиловић

 

 

 

34.

Милан Ратковић

од  14:05 до 14:40

од  14:05 до 14:40

 

35.

Горана Влашчић

 

 

 

Водич за избор занимања:  http://www.vodiczaosnovce.nsz.gov.rs/

Мали тест "калкулатор" који вам оквирно може показати које области вам одговарају можете наћи и урадити на:

http://prijemni.infostud.com/kalkulator-za-profesionalnu-orijentaciju

Званичан линк Националне службе за запошљавање

http://www.nsz.gov.rs/live/trazite-posao/dok-trazite-posao/saveti/profesionalna_orijentacija__kako_odabrati_zanimanjez.cid272

Мала матура (бесплатана припрема за

завршни испит он лине)

http://mala-matura.com/stranica/24/zavrsni-ispit-polaganje-i-priprema

Контакт

Адреса матичне школе: Омладинско шеталиште 10

Адреса издвојеног одељења: 17. Октобар 108

Раковица, Београд

Бројеви телефона: 

Директор школе: 011/2332882

Секретар школе: 011/2332882

Издвојено одељење: 011/2336401

E-mail adresa: os-v.rolovic@mts.rs

Корисни линкови

Званична презентациjа Министарства просвете Републике Србиjе
http://www.mpn.gov.rs/

Mатематичко такмичење Мислиша
http://www.mislisa.rs

Mатематичко друштво Архимедес
http://www.arhimedes.co.rs/

Тестови из математике за основце
http://oliver.glogonj.net/?page_id=37

Математирање, решени задаци за квалификациони испит
http://www.matematiranje.com/index.html