Copyright 2020 - ОШ ''Владимир Роловић''

* Услед проглашене пандемије пријем родитеља у договору са одељенским старешином.

 

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ
17.30 – 18.15 часова

1

Јелена Ђорђевић

Четвртак

2

Тања Јаковљевић

Понедељак

3

Јелена Вуковић

Понедељак

4

Зорица Смиљанић

Петак

6

Сања Бојовић

Уторак

7

Сања Ђорђевић

Среда

8

Радуша Марчетић

Петак

9

Катарина Павловић

Среда

10

Наташа Јаковљевић

 Понедељак

11

Снежана Андрић

Понедељак

12

Сања Бабић

Среда

13

Драгана Тошић

Четвртак

14

Александра Кнежевић

Понедељак

15

Марија Радивојевић

Петак

17

Јелена Јовановић

Понедељак

18

Снежана Николић

Прва среда у месецу

19

Тања Павлица

Уторак

22

Радмила Каралеић

Уторак

23

Славица Кљајчин

Четвртак

24

Драгана Протић Малис

Четвртак

25

Горан Манић

Четвртак

26

Мара Фуртула

Четвртак

27

Јасмина Новковић

Четвртак

28

Шандор Доци

Четвртак

29

Славиша Пршић

Петак

30

Никола Огненов

Среда

31

Ивана Глоговац

Четвртак

32

Весна Филић Јанковић

Понедељак

33

Данка Радмиловић

Четвртак

34

Милан Ратковић

Уторак

35

Горана Влашчић

Понедељак

 

РАСПОРЕД ДОДАТНЕ, ДОПУНСКЕ НАСТАВЕ СЛОБОДНИХ АКТИВНОСТИ ЗА 2019/2020.

 

 

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

     ДОДАТНА НАСТАВА

Непарна – парна пре подне

Непарна – парна по подне

   ДОПУНСКА НАСТАВА

Непарна – парна пре подне

Непарна – парна по подне

СЛОБОДНЕ  АКТИВНОСТИ

Непарна –парна

пре под

Непарна – парна по подне

1.

Јелена Ђорђевић

Среда од 09:45 до 10:30

Четвртак од 14:20 до 15:00

Понедељак од  14:20 до 15:00

Четвртак од 10:00 до 10:30

 

2.

Тања Јаковљевић

Четвртак од 09:45 до 10:30

Петак од  14:15 до 15:00

 

 3.

Јелена Вуковић

Среда од 15:00 до 15:35

 Среда од 14:05 до 14:40

Четвртак од 15:00 до 15:35

Петак од  14:05 до 14:40

 

4.

Зорица Смиљанић

Четвртак од 14:05 до 14:40

Уторак од 19:15 до 19:50

Уторак  од  13:25 до 14:00

Уторак   од  19:15 до 19:50

 

5.

Гордана Пршић

Четвртак од 14:40 до 15:00

Понедељак од 14:20 до 15:00

Уторак од 14:40 до 15:00

Уторак   од  14:20 до 15:00

 

6.

Сања Бојовић

Четвртак од 14:05 до 14:40

Четвртак  од  19:35 до 19:10

Уторак од 14:05 до 14:40

Уторак  од  14:05 до 14:40

 

7.

Сања Ђорђевић

 

Петак од  10:00 до 10:30

Петак од  19:15 до 19:50

 

8.

Радуша Марчетић

Понедељак од  14:05 до 14:40

Петак од  14:05 до 14:40

Петак од  14:30 до 15:00

 

9.

Катарина Павловић

Среда од 10:00 до 10:30

Понедељак од  14:20 до 15:00

Уторак  10:00 до 10:30

Уторак   од  19:15 до 19:50

 

10.

Наташа Јаковљевић

 

 

 

11.

Снежана Андрић

 

Четвртак од 15:00 до 15:35

Четвртак од 14:25 до 15:00

 

12.

Сања Бабић

Среда од 14:40 до 15:00

 

 

13.

Драгана Тошић

Понедељак од 10:00 до 10:30

Среда од 10:00 до 10:30

 

14.

Александра Кнежевић

 

 

 

15.

Марија Радивојевић

Четвртак од 15:00 до 15:35

Среда од 15:40 до 16:15

Уторак  од  14:15 до 14:50

Понедељак од 15:00 до 15:35

 

16.

Кристијан Манић

 

 

 

17.

Јелена Јовановић

Понедељак од  09:30 до 10:00

Понедељак од  14:00 до 14:40

Петак од  14:30 до 15:00

Петак од 14:30 до 15:00

 

18.

Снежана Николић

  

 

 

19.

Тања Павлица

Понедељак од  13:25 до 14:00

Уторак  од  14:05 до 14:40

Четвртак од 13:10 до 13:50

 

20.

Бојан Парезановић

Уторак  10:00 до 10:30

Петак од 14:30 до 15:00

Понедељак од 14:05 до 14:40

Среда од 14:05 до 14:40

 

21.

Горан Ераковић

 

Петак  од  09:50  до 10:30

Петак од  19:10 до 19:45

 

22.

Радмила Каралеић

Уторак од 14:05 до 14:40

Уторак од 19:15 до 19:50

Понедељак од 19:15 до 19:50

Среда  од 19:15 до 19:50

 

23.

Славица Кљајчин

Понедељак  од 13:25 до 14:00

Среда од 12:45 до 13:20

Понедељак  од  15:40 до 16:00

Среда од 16:35 до 17:10

 

24.

Драгана Протић Малис

Уторак  14:40 до 15:00

 

 

25.

Горан Манић

 

 

Саобраћајна секција

Понедељак од 14:40 до 15:00

Петак  од  14:40 до 15:00

26.

Мара Фуртула

 

 

 

27.

Јасмина Новковић

 

 

Среда од 14:40 до 15:00

( папирномоделарство )

Петак  од  14:40 до 15:00

( аутомоделарство )

Среда од 14:40 до 15:00

( припрема за такмичење )

28.

Шандор Доци

Среда од  14:05 до 14:40

Четвртак  од  14:05 до 14:40

Среда од  12:45 до 13:20

Четвртак  од  13:25 до 14:00

Четвртак  од  19:15 до 19:50

Среда  од  19:15 до 19:50

29.

Славиша Пршић

 

 

Четвртак  од  19:15 до 19:50

Петак  од  19:15 до 19:50

30.

Никола Огненов

 

 

 

31.

Ивана Глоговац

 

 

 

32.

Весна Филић Јанковић

 

 

 

33.

Данка Радмиловић

 

 

 

34.

Милан Ратковић

од  14:05 до 14:40

од  14:05 до 14:40

 

35.

Горана Влашчић

 

 

 

 

Водич за избор занимања:  http://www.vodiczaosnovce.nsz.gov.rs/

Мали тест "калкулатор" који вам оквирно може показати које области вам одговарају можете наћи и урадити на:

http://prijemni.infostud.com/kalkulator-za-profesionalnu-orijentaciju

Званичан линк Националне службе за запошљавање

http://www.nsz.gov.rs/live/trazite-posao/dok-trazite-posao/saveti/profesionalna_orijentacija__kako_odabrati_zanimanjez.cid272

Мала матура (бесплатана припрема за

завршни испит он лине)

http://mala-matura.com/stranica/24/zavrsni-ispit-polaganje-i-priprema

Контакт

Адреса матичне школе: Омладинско шеталиште 10

Адреса издвојеног одељења: 17. Октобар 108

Раковица, Београд

Бројеви телефона: 

Директор школе: 011/2332882

Секретар школе: 011/2332882

Издвојено одељење: 011/2336401

E-mail adresa: os-v.rolovic@mts.rs

Корисни линкови

Званична презентациjа Министарства просвете Републике Србиjе
http://www.mpn.gov.rs/

Mатематичко такмичење Мислиша
http://www.mislisa.rs

Mатематичко друштво Архимедес
http://www.arhimedes.co.rs/

Тестови из математике за основце
http://oliver.glogonj.net/?page_id=37

Математирање, решени задаци за квалификациони испит
http://www.matematiranje.com/index.html