Copyright 2020 - ОШ ''Владимир Роловић''

Такмичење из енглеског језика

 Датум: 23.02.2020. године

Општинско такмичење ученика VIII разреда основних школа  школске 2019/2020. из енглеског језика

ГРАД/ШКОЛСКА УПРАВА БЕОГРАД

ШКОЛА (организатор такмичења) ОШ ''Владимир Роловић''

 

Име и презиме ученика

школа

разред

ментор

поени

ранг

1

Бошко Кукањац

Франце Прешерн

8

Биљана Вишњић

34

III

2

Филип Николић

Иво Андрић

8

Лепосава Љешевић

33

III

3

Димитрије Миловић

Франце Прешерн

8

Биљана Вишњић

33

III

4

Луна Костић

Иво Андрић

8

Радмила Зимоњић

33

III

5

Лара Мијалковић

Бранко Ћопић

8

Оксана Милосављевић

32

III

6

Петар Нешић

Владимир Роловић

8

Сања Бојовић

32

III

7

Матеја Стојчић

Владимир Роловић

8

Гордана Пршић

31

 

8

Вук Булатовић

Бранко Ђопић

8

Ивана Кузманов

31

 

9

Миљана Гољовић

Никола Тесла

8

Дубравка Блажић

31

 

10

Милица Ђукић

Бранко Ћопић

8

Ивана Кузманов

31

 

1

Сања Бијелић

Бранко Ћопић

8

Ивана Кузманов

31

 

2

Мила Руњајић

Владимир Роловић

8

Сања Бојовић

31

 

3

Никола Арнаут

Бранко Ћопић

8

Оксана Милосављевић

31

 

4

Никола Драговић

Никола Тесла

8

Дубравка Блажић

31

 

5

Саша Марковић

Иво Андрић

8

Радмила Зимоњић

31

 

6

Стефан Иан Ивановић

Никола Тесла

8

Дубравка Блажић

30

 

7

Ђорђе Алексић

14. октобар

8

Зорица Симовић

30

 

8

Лазар Гојковић

Бранко Ћопић

8

Ивана Кузманов

30

 

9

Младен Првуловић

Иво Андрић

8

Радмила Зимоњић

30

 

10

Ива Живковић

14. октобар

8

Зорица Симовић

29

 

1

Алекса Дакић

Иво Андрић

8

Радмила Зимоњић

29

 

2

Стеван Пајовић

Ђура Јакшић

8

Јелене Говедарица

29

 

3

Златан Рамадани

14. октобар

8

Зорица Симовић

28

 

4

Тара Ђекић

Никола Тесла

8

Дубравка Блажић

28

 

5

Дуран Рамадани

14. октобар

8

Зорица Симовић

28

 

6

Теодора Драшковић

Ђура Јакшић

8

Јелена Мутабџић

27

 

7

Дуња Бојовић

14. октобар

8

Зорица Симовић

27

 

8

Тара Томовић

Ђура Јакшић

8

Јелена Говедарица

27

 

9

Урош Новаковић

Никола Тесла

8

Дубравка Блажић

27

 

10

Јана Краковић

Никола Тесла

8

Олга Кријези

24

 

1

Сара Шћекић

Франц Прешерн

8

Биљана Вишњић

24

 

2

Катарина Кујунџић

Бранко Ћопић

8

Ивана Кузманов

24

 

3

Гала Комазец

Коста Абрашевић

8

Зорица Шпика

23

 

4

Андреј Зубац

Владимир Роловић

8

Сања Бојовић

23

 

5

Страхиња Петковић

Коста Абрашевић

8

Мирјана Тејић

22

 

6

Нина Станковић

14. октобар

8

Зорица Симовић

22

 

7

Марко Црномарковић

Коста Абрашевић

8

Мирјана Тејић

14

 

Водич за избор занимања:  http://www.vodiczaosnovce.nsz.gov.rs/

Мали тест "калкулатор" који вам оквирно може показати које области вам одговарају можете наћи и урадити на:

http://prijemni.infostud.com/kalkulator-za-profesionalnu-orijentaciju

Званичан линк Националне службе за запошљавање

http://www.nsz.gov.rs/live/trazite-posao/dok-trazite-posao/saveti/profesionalna_orijentacija__kako_odabrati_zanimanjez.cid272

Мала матура (бесплатана припрема за

завршни испит он лине)

http://mala-matura.com/stranica/24/zavrsni-ispit-polaganje-i-priprema

Контакт

Адреса матичне школе: Омладинско шеталиште 10

Адреса издвојеног одељења: 17. Октобар 108

Раковица, Београд

Бројеви телефона: 

Директор школе: 011/2332882

Секретар школе: 011/2332882

Издвојено одељење: 011/2336401

E-mail adresa: os-v.rolovic@mts.rs

Корисни линкови

Званична презентациjа Министарства просвете Републике Србиjе
http://www.mpn.gov.rs/

Mатематичко такмичење Мислиша
http://www.mislisa.rs

Mатематичко друштво Архимедес
http://www.arhimedes.co.rs/

Тестови из математике за основце
http://oliver.glogonj.net/?page_id=37

Математирање, решени задаци за квалификациони испит
http://www.matematiranje.com/index.html